آخرین نظرات

گیفت کارت ۵ دلاری آیتونز – مناسب برای خرید از استور اپل

جهت خرید انواع بازی – اپلیکیشن – پرداخت های درون برنامه ای – موزیک و …

مشخصات

برای استفاده از محصولات اپل و خرید برنامه ها و بازی ها، شما نیاز به یک گیفت کارت آیتونز دارید. آیتونز یکی از برنامه های ارائه شده شرکت اپل میباشد که بخش استور آن مختص برنامه های آیفون، آیپید و آیپاد است.

برخی از برنامه های ارائه شده در استور رایگان هستند ولی برای پرداخت برنامه هایی که رایگان نیستند، شما میتوانید از گیفت کارت های آیتونز استفاده کنید. ضمن اینکه باید توجه داشته باشید برای استفاده از خدمات اپل نیازمند یک اپل آی دی میباشید.

خرید شما از این سایت بصورت آنلاین و تحویل لحظه ای می باشد. در صورت تمایل به دریافت اسکن کارت خود می بایست بصورت جدا درخواست خود را ایمیل بزنید.

نحوه استفاده

ابتدا توجه کنید که در صورتی که گیفت کارت آیتونز آمریکا را خریداری میکنید باید کشور انتخابی تان در نرم افزار، آمریکا باشد.

برای وارد کردن گیفت کارت آیتونز در آیفون، آیپد یا آیپاد میتوانید از نرم افزار Appstore و یا Itunes استفاده کنید. و یا با استفاده از نرم افزار Itunes روی کامپیوترتان گیفت کارت خریداری شده را Redeem کنید.

الف) با استفاده از نرم افزار Appstore: قبل از هرچیز شما باید یک اکانت اپل داشته باشید و سپس با اکانت خود وارد نرم افزار AppStore شوید. و وارد قسمت featured شوید. سپس گزینه Redeem را انتخاب کنید و کد دریافت شده گیفت کارت آیتونز را وارد کنید. به این ترتیب حساب اپل شما به میزان گیفت کارت خریداری شده، شارژ میشود.

ب) با استفاده از نرم افزار Itunes: با اکانت اپل خود وارد نرم افزار Itunes شوید و سپس در پایین ترین قسمت گزینه Redeem را انتخاب کنید. در پنجره جدید کد گیفت خریداری شده را وارد کرده و سپس حساب اپل شما به میزان گیفت کارت خریداری شده، شارژ میشود.

ج) با استفاده از نرم افزار Itunes در کامپیوتر (مک یا ویندوز): وارد نرم افزار Itunes شده و از قسمت بالا وارد Itunes Store شوید. در صورتی که وارد اکانت خود نشده باشید پنجره ای برای ورود نمایش داده میشود. پس از ورود به اکانت اپل در قسمت Quick Links ، گزینه Redeem را انتخاب کنید. در پنجره جدید میتوانید کد گیفت خریداری شده را وارد کنید. به این صورت حساب اپل شما به میزان گیفت کارت خریداری شده، شارژ میشود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *