آخرین نظرات

گیفت کارت ۱۵ دلاری گوگل پلی

مشخصات

برای خریداری برنامه ها، بازی ها، موزیک، کتاب، فیلم، امکانات موجود در بازی ها و … از استور دستگاه های اندرویدی ، شما میتوانید یک گیفت کارت گوگل پلی تهیه کنید و به راحتی محصولات مورد نیاز خود در استور را خریداری کنید.

گیفت کارت های ما قانونی می باشند و (در صورت درخواست) همراه با اسکن تحویل داده میشوند. توجه داشته باشید در صورت استفاده از گیفت کارت های غیر قانونی اکانت شما مسدود میشود و قابل بازگشایی نخواهد بود.

نحوه استفاده

برای استفاده از گیفت کارت گوگل پلی، کشورِ اکانت جیمیل خود را به آمریکاه تغییر دهید. توجه کنید برای خرید از استور و یا بازی کلش آف کلنز باید از IP آمریکا استفاده کنید. (نحوه یافتن آدرس IP شما: www. Whatismyipaddress.com)

قبل از هرچیز مطمئن شوید تنها یک اکانت جیمیل در گوشی خود دارید و اکانت های دیگر را حذف کنید؛ سپس زبان دستگاه خود را به En-United States تغییر دهید.

توجه کنید در استور قیمت برنامه ها دلار آمریکا باشند، در غیر این صورت در Google play store گزینه clear data را انتخاب کنید که با این کار با IP آمریکا متصل میشوید.

در صورتی که همچنان با پیغام خطا مواجه میشوید، سیم کارت خود را خارج کرده و جی پی اس دستگاه را غیر فعال کنید.

برای افزودن گیفت کارت خریداری شده به حساب جیمیلتان، پس از انجام مراحل فوق و اطمینان از اینکه با IP آمریکا متصل شده اید، وارد فروشگاه Google play به آدرس https://play.google.com شوید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید، سپس در صفحه جدید اطلاعات اکانت جیمیل خود را پر کرده و وارد شوید.

پس از ورود به اکانت جیمیل خود، میتوانید در این صفحه :
google-1

برای افزودن موجودی گیفت کارت خود اقدام کنید.

به این صورت که باید روی گزینه Redeem کلیک کرده و در پنجره جدید کد گیفت کارت خود را وارد کنید. در صورتی که نیاز به وارد کردن زیپ کد بود، می توانید عدد 10012 را به عنوان زیپ کد وارد کنید.

و یا از طریق اکانت جیمیلتان مستقیما وارد آدرس http://play.google.redeem شده و گزینه play Store را انتخاب کنید. سپس کد گیفت کارت خود را وارد و گزینه Redeem را انتخاب کنید. به این صورت اعتبار شما به میزان مبلغ گیفت کارت خریداری شده، افزایش خواهد یافت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *